Nejčastější dotazy týkající se univerzit

Nejčastější dotazy týkající se univerzit

Přihlásit se můžete nejpozději do pátku 24.4.2020 do 12:00 hod. Po tomto termínu už nebude možné se na akci přihlásit.

Nejlepší formát videa je MP4 nebo AVI. Video nám můžete poslat tak, že je umístíte na serveru pro sdílení souborů na internet (např. ulozto.sk) nebo na Youtube. Pošlete nám link na tento soubor. NAKAC si Váš soubor stáhne a uploaduje ho na Youtube kanál Virtuálních dní otevřených dveří.

Zkuste být co nejvíce osobní. Přivítejte studenty na Vašem virtuálním DOD, poskytněte jim informace o Vašich studijných programech, studentském životě, ukažte jim prostory školy, internátu, sportoviště, kde mohou trávit svůj volný čas apod.

Čas vysílání v rámci virtuálního DOD začíná ve 14:00. Délka videa není omezená, doporučujeme však, aby netrvalo víc než 30 min.

Máte-li více videí, můžete si je spojit do jednoho. Další možností je poslat nám linky na videa, které budou umístěny na Vaší profilové stránce v sekci Zajímavé odkazy.

Každá fakulta bude mít svůj vlastní profil na stránkách virtuálních DOD, kde budou její údaje viditelné. Na tomto profilu bude probíhat i videoprezentace a komunikace se studenty prostřednictvím facebookové skupiny.

Premiéru virtuálních dní plánujeme na jeden termín (datum a čas), na který studenty zveme. Po ukončení premiéry zůstanou prezentace na webu k dispozici během minimálně 14 dní, aby studenti měli možnost prohlédnou si prezentace většího počtu fakult, případně se k nim vrátit později.

Národní kariérní centrum propaguje akce v obou zemích. Vybíráme z aktivit

· pozvánky na virtuální DOD všem školám na Slovensku (pro vDOD na Slovensku), aby informaci postoupily studentům,
· pozvánky na virtuální DOD všem školám v Čechách (pro vDOD pro Čechy), aby informaci postoupily studentům,
· placenou marketingovou kampaň na facebooku a instagramu pro obě akce,
· kariérním poradcům

Vizuál virtuálního dne otevřených dveří poskytuje NAKAC na požádání prostřednictvím e-mailu info@nakac.sk. Tento vizuál si můžete libovolně upravit podle potřeby (přidat logo, název fakulty apod.) a použít ho při propagaci akce v jakýchkoli médiích.

Středoškoláci se budou moci ptát prostřednictvím facebookové komunikace. Každá fakulta bude mít k jejich profilu vytvořenou i facebookovou skupinu, která bude volně otevřená pro kladení otázek a následné odpovědi a do které bude mít fakulta přístup. Proto doporučujeme, aby byla při premiéře videa k dispozici kompetentní osoba, která bude odpovídat na otázky studentů. Po premiéře videa bude facebooková skupina stále otevřená pro dodatečné otázky studentů, proto je vhodné, aby fakulta pravidelně kontrolovala případné nové příspěvky ve skupině a odpovídala na ně.

Pro zvýšení sledovanosti Vaší prezentace doporučujeme udělat několik kroků:
Vytvořte si událost na Vašem facebookovém profilu, na kterou můžete středoškoláky pozvat. Virtuální DOD bude vysílán na stránkách www.virtualnydenotvorenychdveri.sk (pro Slovensko) a www.virtualnidenotevrenychdveri.cz (pro Čechy). Doporučujeme tyto stránky při akci zveřejnit.

Chce se vaše škola zúčastnit vDOD?

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář a dohodneme si detaily.
univerzita-illustration